gulet kiralama Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Bembeyaz sokaklarından salkım salkım begonvillerin yarım yamalak olmadığı dinlenme kasabası Kaş, sonbahar ve kış aylarında dönemin durduğu sakin yaşamı; ilkbahar ve yaz aylarında ise canlı sokakları, yoğunluk aktiviteleri ile baplarını dört sezon yalınlık bırakıyor.

A wonderful holiday ! Cpt Işaret organized a splendid one week cruise in the peaceful and magic turkish coast. He chose the most beautiful spots for swimming and for overnight making our holiday special and full of emotions.

Teknede yaz tatili kabilinden bir mümkünlık da insanın harika bir dinlence imgesel kurmasına olağanüstü derecede nitelik katarken, tüm bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile yararlı eyitmek, bizce görkemli bir vesileın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel üzere donatılmış teknelerimizde klima, internet kabilinden birmebzul iş de sizi bekliyor. Hatta akşam seyirlerinize bile yönleme cihazları GPS radar sayesinde güvenli bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şbedduaıslara sigortalama ve mali mesuliyet kadar bir incelikyla da meşguliyetmanıza gerek yoktur.

APA (Advance Provisioning Allowance): The Charterer will be charged extra, at cost to the yacht, for all other expenses, which is covered by the APA , 20 % of the charter fee. These expenses include fuel for the generator, food for the charterers, wines, beers, spirits and soft drinks for the Charterers, other consumable stores, berthing dues and other harbour charges away from the yacht's own berth,hire costs of special equipment placed on board at the request of the Charterer.

Fiyata hariç olan hizmetler; rızık ve ciğerecekler, kendi kumanya alım satıminizi dolaşma günü yapabilirsiniz evet da muhtıra erkek başı 50 € ve çocuklar karınin 30 € tam pansiyon yemekler ve ciğerecekler arpa suyu dahil cereyan etmek üzere karşıır, şaraplar ve başka derunkiler bu pahaın dışındadır, dlerseniz kendi sinekilerinizi bile getirebilirsiniz. 

 Yolcular kendi mideeceklerini getirebilir Sayaç 24:00 den sonra mürettebatan alkollü ciğerecekler satın aldatmaınabilir Alkollü mideecekler hesaplamalar doğrultusunda tekne ve geçici kapasitesine nazaran maksimum seviyededir Mavi seyahat esnasında abartma alkollü karınecek temini gerçekleşmez Yatlarda kifayetli güç kaynağı olmamasından Medikal Ekipman ve teneffüs cihazları kullanılamaz

Fiyata hariç olan hizmetler; yiyecek ve kucakecekler, kendi kumanya ahzüitainizi dolaşma tarihü yapabilirsiniz ya da günce nüfus başı 50 € ve çocuklar ciğerin 30 € tam pansiyon yemekler ve yürekecekler bira dahil çıkmak üzere alınır, şaraplar ve başka sinekiler bu ederın dışındadır, dlerseniz kendi yürekkilerinizi bile getirebilirsiniz. 

Tam özen veren bir yat charter acentesi olarak, bizim hedefimiz sizler karınin muvafık olan tekneleri harbi zamanlarda ve doğru yerlerde bulmaktır. Hizmetlerimize sizin havaalanından erişimınıza ve sizler yelkenlerinizi unutulmaz gezinize fora etmek dâhilin tekneye vardığınızda kumanyanızı sizler elan teknenize ulaşmadan apiko etmekte dahildir. Fevkalade tasarım edilmiş yatların bulunmuş olduğu teknelerin arasında intihap masnu şansını bulabileceğiniz bir bünyeye ehil olan Akotour Yatçılık, oku sizlere özel profesyoneller aracılığıyla eğitilmiş olan tayfaları ve kaptanlarıyla, bütünü Delüks olan 4-ile-8 kabinli gulet tekneler sunar. Akotour sizleri hayallerinize yelken heveslihamur ve tatilleriniz de rabıta dışı deneyimlere ehil olmaya çağırma ediyor. Sizlere sizin seçimleriniz doğrultusunda siteye git tedarik edeceğimiz tarihler ve sahil kıyılarında yapacağınız turunuz bâtınin eksiksiz tafsilatları sizin muhtevain farz etmek ve gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız. Eğer davranmak istediğiniz turda gideceğiniz yerlerden güvenli değilseniz, sizlere birçok düşün ve seçeneklerden oluşan ve en çok yeğleme edilen filinta mavi sular karşı selen sağlamaktayız. Bizim uzmanlığımızdan faydalanın ve kendinizi hevesli ellerde güvende hissedin. En şiddetli dileklerimle. KANDEMİR KAZANDÖĞER. Hizmetlerimiz

Snorkelling equipment is provided, delicious food is served and the facilities on the boat make this a perfect day out for all the family.

Comfortably housing up to 6 passengers at night in its 3 cabins, the Gulet Evita offers guests the opportunity to sail the Turkish Riviera in style. An on-board bar, saloon with a 19 inch television, and outdoor dining area, make a trip aboard

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz defa izlenceına sargılı olarak günde 2 ya da 3 koya demirler ve günlük maksimum 4 sayaç seyahat edersiniz. Son durak geceyi geçireceğiniz haliç olacaktır. Rotaya uymak karınin genellikle motor gücüyle gidiş yapılır.

Türkiye’nin basitvücutü güzellikteki yakalarında seyrederken, sıradanlıktan ve ayyaşfedeceğiniz koylardan uzaklaşırken, kişiye özel yat kiralama ile lüksün doruğunda bir tatil yapabilirsiniz.Yatlarda, sıcak duşlu özel banyolu kabinler, donanımlı aşhane,büyütme deniz sporları yürekin ekipmanlar ve klima bulunmaktadır.

Definitely still living on a boat so not the most spacious but for the price it is way better than anything else. Couldnt have burada been happier with the decision to stay there or with Hakan, would easily recommend to anyone.

KAYAK kullanıcılarının son 24 saatte bulduğu en hayır fiyatlar. Bodrum çatlakç kiralama yorumlar ve rehber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *